Obserwatorzy

niedziela, 29 stycznia 2012

Metryczka - koniec

Metryczka buciki prawie skończona. Prawie, bo zostało jeszcze imię i data do wyhaftowania. Końcowy efekt mi się bardzo podoba i jestem zadowolona. Mam nadzieję, że spodoba się nowej właścicielce. Po bucikach przychodzi czas na aniołka na chmurce dla chłopca. Ale najpierw chyba będzie mały przerywnik ( choć jeszcze nie wymyśliłam za bardzo co to będzie:)). No to teraz zdjęcie:)

4 komentarze:

 1. Nowa Koleżanka - Hafciarka? ;-) Trafiłam tu od Pelasi, bo zobaczyłam metryczke, z która i ja się męczyłam :-) Ślicznie ci wyszła :-) Pozdrawiam :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też robiłam tę metryczkę (tu skończona). W sumie wspominam ją bdb, tylko kanwę miałam nieciekawą, ale co tam, efekt mnie zachwyca za każdym razem. Chyba innym krojem napis robiłam napis z tego co tu się zapowiada. Czekam na oprawioną, żeby się upewnić :)
  Ostatnio się zastanawiałam czy wersji dla chłopca nie zrobić, ale chyba na króliku/zającu somebunny to love się skończy albo małym urwisie, bo mniej krzyżyków :)
  P.S. myślałaś o usunięciu weryfikacji obrazkowej? U mnie nie ma i spamu też brak, a zawsze szybciej się dodaje komentarz :) Pozdrawiam i czekam na koniec buźki i chłopca na chmurce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Ta metryczka jest urocza, te maleńkie buciki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne buciki. Chyba na drobnej kanwie to robiłaś.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze