Obserwatorzy

czwartek, 21 czerwca 2012

Różności

Niby nie mam pracy, a czas mi tak szybko ucieka. Pewnie spowodowane to jest częstymi spotkaniami z chłopakiem. Dlatego też ostatnio moje robótkowe dokonanie nie są imponujące. W ostatnim czasie dłubałam na wymiankę, już skończyłam tylko wyprać i wyprasować i będzie można wysłać:) Dokonałam też zakupów na allegro. A mianowicie kupiłam pudełko na muliny i gratis dostałam 100 bombinek. Więc ostatni wieczór spędziłam za zawijaniu muliny:)


Oprócz robótek ostatnio wróciła  do mojej drugiej pasji a mianowicie czytania książek. Od chłopaka dostała książkę pod tytułem "Cukiernia pod amorem - Zajezierscy" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Bardzo interesujące i wciągająca. Opisujące różne charaktery i osobowości kobiet w różnych epokach, ich smutki i rozterki. W najbliższym czasie planuje zakup drugiego tomu. W obecnej chwili wróciłam do kryminału i słanej Agathy Christie.


Jako, że na jesień z chłopakiem planujemy wypad w góry, to powoli trzeba się zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt. W moim przypadku trzeba zacząć od podstaw, a co z tym się wiążę zakupy. Dlatego też w ostatni weekend wybraliśmy się do Torunia na zakupy. Zakupiłam super buty, bardzo wygodne, wiem bo chłopak stwierdził, ze muszę koniecznie w nich pochodzić i ze sklepu wyszłam w nowych butach:) A tak po za tym to kupiłam koszulkę na rower oraz rękawiczki. 


3 komentarze:

 1. wypad w góry? Ale super. zazdroszczę

  OdpowiedzUsuń
 2. udane zakupy widzę:) a góry jesienią coś cudownego:)

  OdpowiedzUsuń
 3. napewno dobrze ci się będzie w tych butach zwiedzało góry
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze