Obserwatorzy

niedziela, 9 czerwca 2013

Imieninowo i ślubnie

Pod koniec maja mam imieniny więc się troszkę pochwalę imieninowymi prezentami. Od rodzinki dostałam jaz zawsze kasę i kwiatki. Natomiast w pracy dostałam pucharki do lodu i kwiatka w doniczce:)


A tak bez okazji dostałam od mojego mężczyzny w ostatnim tygodniu piękną czerwoną róże i nowiutki telefon.


A teraz ślubnie:) po pierwsze obecnie haftuje pamiątkę ślubną . Wzór na podstawie grafiki Ty Wilsona. Haftuje na kanwie rustico dostępnej w Haftix       .Haftuje nićmi ariadna.

 A po drugie, troszkę się wygadam na temat swojego ślubu, gdyż do najbliższej koleżanki mam prawie 45 km, choć tak wszystko wie z smsów:) Dokładnie w dzień dziecka byłam wybierać sukienkę w Salonie Sukien Ślubnych DOMINIKA. Byłam z szwagierką i normalnie sama się sobie dziwnie bo to była jedyna sukienka jaką przymierzyłam. Obecnie się szyje taka sama na mnie bo troszkę za krótka była i kilka cm za mała. A wczoraj byliśmy kupić garnitur. Garnitur jest czarny, a kamizelka jest koloru białego do tego krawatka i chustka do butonierki.

3 komentarze:

 1. A gdzie ta suknia? Chętnie bym zobaczyła...:)
  Wszystkiego dobrego z okazji imienin, świetne prezenty dostałaś.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienki nie ma na stronie. Ale jak będzie gotowa to na pewno pokarze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne prezenty i wszystkiego najlepszego - życzenia trochę spóźnione ale bardzo szczere. No i czekam na więcej informacji odnośnie ślubu, też jak Promyk chętnie bym obejrzała suknię:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze